Свято від Трофимова

2592 0

Центральною спортивною подією, присвяченою Дню незалежності, у Рівному став турнір зі спідвею. На трибунах мототреку зібралось понад десять тисяч вболівальників. Такій аудиторії могли позаздрити навіть «халявні» концерти, не кажучи вже про мітинги та інший офіціоз.

Гонка вийшла однією з найцікавіших у Рівному цього сезону. Володимир Трофимов зібрав доволі рівний склад учасників, а тому перед стартом трійку призерів спрогнозувати було непросто. Так, поза п’єдесталом у підсумку залишились такі сильні гонщики, як Мєсьонц, Пужаковський, Баєрський, Сайфутдінов, Рембас. Переміг у змаганнях дещо неочікувано поляк Томаш Піщ, другим став росіянин Ілля Бондаренко. Головний же сюрприз подарував Ярослав Полюхович. Юний рівнянин не тільки вийшов до півфіналу, а потім і до фіналу (змагання проходили за системою гран-прі), у вирішальному заїзді Ярослав став третім, що, зважаючи на суперників, є успіхом. Замкнув фінальний заїзд Пьотр Дим, який після деякої перерви знову приїхав до Рівного, щоправда, цього разу на запрошення інших людей. Брали участь у гонці ще два екс-легіонери рівенської «України» Володимир Дубінін та Ласло Шатмарі, щоправда, вони нічим себе не проявили. — Перед гонкою у нас були певні проблеми, — говорить Володимир Трофимов. — Шефи не відпустили німця Вайса, через проблеми з технікою не приїхав один угорець. Деякий час у нас пішов на узгодження суми оренди та оформлення договору. Лише ввечері після довгої перерви знову відкрили туалети. Доріжку готували допізна. Щодо самої гонки, то спортсменам, зважаючи на спеку, було дуже важко, хоча загалом я задоволений. Порадував Полюхович. Перед ним не було якихось конкретних завдань, втім, він зміг стати третім. На своєму рівні проїхав Огородник. Підготовка молоді — для нас одне з найголовніших нині завдань.