Терміново збирають гроші на порятунок життя

2914 0

Ми у соцмережах:

Терміново збирають гроші на порятунок життя

Сергій Ольшанський із села Головниця потребує допомоги, адже чоловіку потрібна термінова пересадка серця. На проведення операції за місяць потрібно зібрати 100 тисяч доларів.

На сьогодні зібрано 30 тисяч гривень, повідомляє Район. Корець. 

Родина звертається за допомогою, оскільки потрапили у безвихідь. Тридцятидворічному Сергію терміново потрібна пересадка серця. Молода сім’я може залишитися без годувальника. У Сергія і Тетяни підростає дві донечки Віталіна і Вероніка, дівчатка потребують батьківської любові.

У Національному інституті хірургії та трансплантології імені О. Шалімова чоловіку поставили діагноз «дилатаційна кардіоміопатія». Встановлено, що лише 25-40% хворих живуть понад п'ять років після оголошення діагнозу, а максимальна летальність відзначається упродовж першого року від початку захворювання. Відповідно, єдиний надійний вихід – це трансплантація серця.

Оперувати Сергія погодилися в Білорусії. Пересадка серця коштуватиме 100 тисяч доларів. Суму слід зібрати за два тижні. Якщо навіть продати все, що є то сума не набереться. Тому родина звертається до небайдужих людей із проханням допомогти, оскільки без вашої допомоги йому не вижити.

Не будьмо байдужими, Сергій мріє прожити щасливе життя разом із найдорожчими людьми. Родина дякує кожному, хто не відвернувся від їхньої біди й підтримує. Збір коштів продовжується.

Рахунок для переказу коштів: ПриватБанк № 5168 7574 0166 5759. Отримувач: Ольшанська Тетяна Анатоліївна (дружина). 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також