Тимчасово виконуючим обов`язки продюсера Рівненської філії «Суспільного»  став колишній журналіст газети «Рівне вечірнє»

1687 0

Ми у соцмережах:

Тимчасово виконуючим обов`язки продюсера Рівненської філії «Суспільного»  став колишній журналіст газети «Рівне вечірнє»

Окрім того, він обіймає посаду лінійного продюсера телеканалу «UA: Рівне».

З 10 серпня 2021 року тимчасово виконуючим обов'язки продюсера Рівненської філії призначили Сергія Татаренка, повідомляє Детектор Медіа.

Таке рішення прийняло правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, зазначено у протоколі засідання правління на корпоративному сайті Суспільного.

Сергій Татаренко – не нова людина для колективу, працює продюсером (лінійним) управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту філії АТ «НСТУ» «Рівненська РД».

«Покласти з 10.08.2021 тимчасове виконання обов’язків продюсера (філії) філії АТ «НСТУ» «Рівненська РД» на Татаренка Сергія Валентиновича, продюсера (лінійного) управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту філії АТ «НСТУ» «Рівненська РД», – зазначено у документі.

Сергій Татаренко працює на Суспільному з перших днів його створення. До того, з 2006 року, — на Рівненській обласній телерадіокомпанії.

Працював над багатьма медіапроєктами, насамперед новинного спрямування. У 2010 році інформаційна програма «День» телеканалу «РТБ», де головним редактором новин був Сергій Татаренко, стала номінантом національної телевізійної премії «Телетріумф» (номінація – Регіональна інформаційна програма).

З 2018 до 2021 року був учасником Проєкту співпраці Суспільного мовника та Офісу медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні». Як консультант долучався до розробки «Suspilne 2.0» — уніфікованого планера для виробництва теле-, радіо- й діджитал-продуктів із мультимедіагалереєю та інтеграцією CMS сайту suspilne.media.

У 2019 році був ведучим проєкту «Виборчий округ. Співбесіда» на «UA: Рівному». Має досвід ведення прямих ефірів на телебаченні, коментування трансляцій та продюсування спецпроєктів.

Упродовж шести років (2013-2019 рр.) був головою профспілкової організації Рівненської філії Суспільного.

Нагадаємо, Михайло Чубай звільнився з посади продюсера регіональної філії Суспільного за власним бажанням. 

Читайте також: Продюсер рівненської філії «Суспільного» залишив свою посаду

Продюсер «Суспільного» у Рівному прокоментував своє звільнення


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також