Третяк перервав відпустку, щоб прийняти котельню з боргами Квасилова

1324 0

Ми у соцмережах:

Третяк перервав відпустку, щоб прийняти котельню з боргами Квасилова

Рівненські депутати збиралися на позачергове засідання, на якому вирішували питання щодо котельні у селищі Квасилів.

 Після утворення однієї громади Рівного та Квасилова за подачу тепла до селища уже має відповідати обласний центр. Однак міськрада Рівного вступила у конфлікт із Рівненською районною радою.

Керівництво Рівного хотіло отримати у власність лише майно, але без боргів населення за спожите тепло. Коли районна рада передала Рівному котельню разом із майном та боргами, то це обурило Олександра Третяка:

- Районна рада передала на балансоутримування ряд мереж. Однак Шпанів, Городок, Велика Омеляна отримали майно без боргів, а Рівному віддали котельню в Квасилові у дуже плачевному стані. Більше того, сама юридична особа, яка надавала тепло, з багатомільйонними боргами. Чомусь районна рада вважає, що платники податків Рівного мають заплатити понад 5 мільйонів гривень боргів Квасилова. Така позиція неприпустима.

Оскільки більше конфліктувати немає сенсу, адже це призведе до провалу в підготовці опалювального сезону в Квасилові, то міський голова Олександр Третяк зібрав позачергову сесію, щоб таки прийняти майно разом із боргами.

- Ми прийняли весь майновий комплекс, який з часом буде оптимізований та приведений до ладу. Є 3,5 мільйона гривень боргів від населення Квасилова за спожите тепло. Районна рада має запустити процес, щоб населення погасило свої борги, - сказав Олександр Третяк.

Відомо, що разом із котельнею Рівне прийняло також 22 працівників, які її обслуговують.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також