Третяку права рука дісталася від Хомка

2728 0

Ми у соцмережах:

Олександр Джигирей

Більш ніж удвічі збільшив число радників міський голова Олександр Третяк. Їх тепер у нього 12. Щоправда, тільки двоє мають посадові оклади. Всі ж інші грошей з бюджету за поради міському голові не отримують. З іншого боку, переваги бути радником голови зрозумілі — саме ця посада дуже часто стає сходинкою до оплачуваної посади. Тобто, очевидно, Третяк таким чином формує собі кадровий резерв.

У колишнього міського голови Рівного Володимира Хомка було четверо позаштатних радників, один штатний радник Руслан Гусейнов та один консультант, фактично права рука голови Олександр Джигирей. Двоє останніх дісталися у спадок новому міському голові Олександру Третяку. Чому він їх не звільнив, поголовно міняючи кадри попередника, — невідомо.

Хоча, можливо, Руслана Гусейнова і не так легко звільнити. Свою посаду він обійняв два роки тому. Його компетенція — питання взаємодії з силовим блоком. Підполковник Гусейнов працює в управлінні Служби безпеки України у Рівненській області. Займався виявленням корупції у діяльності органів державної влади, зокрема, чиновників місцевих держадміністрацій. Радник міського голови працює за 9 370 гривень в місяць. Ми поцікавилися в нього, які поради він дає міському голові. Руслан Гусейнов, що й очікувано від полковника СБУ, виявився небагатослівним:

— Я виконую широкий спектр функцій. Доручення міського голови. Нема чітко визначених задач чи сфер діяльності — працюю у всіх напрямках.

Руслан Гусейнов

Олександр Джигирей зазначив, що отримує «трохи більше», ніж радник міського голови, проте виконує дуже великий обсяг роботи.

Я беру участь у всіх нарадах, конференціях та зустрічах міського голови, в тому числі зустрічах з населенням, — розповів Олександр Джигирей. — Є зв’язковим між ним та керівниками структурних підрозділів, контролюю виконання доручень, сам виконую доручення. Збираю інформаційні матеріали для міського голови, готую їх до його виступів, консультую з різних питань. Охоплюю майже всі сфери діяльності міста. На зв'язку довдиться бути 24 / 7. 

Решта радників працює на громадських засадах. З комунальних питань п.Третяка консультує Олексій Хмилецький, Тарас Бик допомагає налагоджувати міжнародні зв’язки, Тетяна Воронцова консультує з питань охорони здоров’я, сферу урбаністики охоплює Олена Пінчук, стратегічний розвиток міста та інвестиції — Олена Хмельник, молодіжну політику курує Максим Волович, підприємництво — Володимир Жирик. Одразу двоє дають міському голові поради з питань будівництва та архітектури — Олександр Матвіюк і Юрій Вартосюк. Інформаційно-аналітичні питання допомагає вирішувати Марія Корнійчук.

— Міський голова не платить їм зарплатні, — запевняє Олександр Джигирей. — Вони всі — самодостатні люди, які, проте, готові полишити свої справи, якщо міський голова кличе їх на зустріч чи має для них доручення.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також