Троє головних лікарів на Рівненщині отримають доплату за «складність та напруженість у роботі»

7527 0

Ми у соцмережах:

Троє головних лікарів на Рівненщині отримають доплату за «складність та напруженість у роботі»

Голова обласної ради Олександр Данильчук встановив доплати та надбавки до зарплати керівникам трьох медичних закладів на Рівненщині.

Їх отримають: начальник комунального підприємства «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Андрій Бурачик, головний лікар комунального підприємства «Зірненська лікарня «Хоспіс» Олександр Кучер та начальник комунального закладу «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Микола Сергеєв.

"Рівненські новини" повідомляють, що Андрій Бурачик отримуватиме надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків, надбавку до посадового окладу за почесне звання «Заслужений лікар України» у розмірі 20 відсотків, доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-хірурга зі спеціальності «Хірургія», доплату до посадового окладу за науковий ступінь кандидата медичних наук у розмірі 15 відсотків.

Олександрі Кучер встановлено надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків та доплату за суміщення професій в межах робочого часу за основною посадою в розмірі 25 відсотків посадового окладу лікаря-фтизіатра зі спеціальності «Фтизіатрія».

А Микола Сергеєв отримуватиме надбавку до посадового окладу за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків.

Доплати та надбавки будуть здійснюватися у межах фонду заробітної плати.

Зазначимо, що керівникам комунальних закладів надбавки та доплати встановлює лише облрада за розпорядженням голови. Іншим працівникам – безпосередньо керівники закладів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також