«Тріанекс» — чемпіон!

2313 0

Фінішувала чергова зимова першість Рівного з футболу. В останній день змагань, перемігши «Хімік» — 4:1, чемпіоном стала команда «Тріанекс», «срібло» у «Славії» з Омеляни, «бронза» у СДЮШОР-87. Своїми враженнями від змагань ділиться їх головний суддя Ігор Оксенюк

Фінішувала чергова зимова першість Рівного з футболу. В останній день змагань, перемігши «Хімік» — 4:1, чемпіоном стала команда «Тріанекс», «срібло» у «Славії» з Омеляни, «бронза» у СДЮШОР-87. Своїми враженнями від змагань ділиться їх головний суддя Ігор Оксенюк: — Вразила активність команд, їх заявилося рекордно багато — аж 24, що свідчить про хороше ставлення до масового футболу в нас у місті з боку комерційних та державних структур. Організатори турніру, а це міський відділ фізкультури та спорту, а також новостворена міська федерація, дякують керівникам ОДЮСШ, стадіонів «Авангард» та «Хімік» за надані поля. Гравцям та суддям були надані роздягальні, а в ОДЮСШ ще й гарячий душ. Окрема подяка облфіздиспансеру, який забезпечив медичне обслуговування. Цього року був проведений експеримент: на стадіоні «Хімік» проходили передсезонну підготовку під керівництвом арбітра національної категорії Валерія Криницького вихованці «Школи молодого арбітра».