Триста одиниць сільськогосподарської техніки працює на полях Рівненщини

810 0

Ми у соцмережах:

Триста одиниць сільськогосподарської техніки працює на полях Рівненщини

Нині триває весняна посівна кампанія в області. Роботи в усіх районах проводяться за графіком.

Через карантин сільськогосподарські виробники все частіше замовляють насіння для весняно-польової кампанії через Інтернет. Зараз агропостачальники пропонують широкий асортимент продукції, що можна замовити в онлайн режимі. Такі закупівлі наразі дуже актуальні, адже мінімізують контакти людей, а це запобігає поширенню коронавірусу.

Зараз сільгоспвиробники області вже приступили до посіву ярих зернових. Ними засіяли більш ніж половину від площ, що запланували на цей рік. Сіють ячмінь, пшеницю горох та овес, а також цукрові буряки та гірчицю.

Як розповідає директорка департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько, посів озимих культур в області вже завершили. Під них відвели 160 тис. гектарів, тобто майже стільки ж як і в минулому році. Найбільше на полях посіяли озимої пшениці, трохи менше жита, ячменю та озимого ріпаку.

Наразі сільггоспвиробники  підживлюють ці посіви.

За результатами весняного обстеження озимих культур пошкоджень рослин та їх загибелі внаслідок несприятливих погодних умов зимового періоду не виявлено. Так, 64 % посівів знаходяться в доброму стані, 36 % - в задовільному, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також