ЦНАП: попередній запис скасовано, натомість є сто чеків на день

1116 0

Ми у соцмережах:

ЦНАП: попередній запис скасовано, натомість є сто чеків на день

У Рівненському ЦНАПі відбулися зміни. І не тільки в частині надання послуг. Змінився керівник установи — виконуючи рішення суду, міський голова 13 травня поновив на посаді попередню керівницю Наталію Хомич. А Наталія Майорова тепер працюватиме заступницею начальника іншого управління.

Що ж до послуг — то в Рівненському ЦНАПі відновили більшість з тих, які надавали до війни. У ЦНАПі також скасували попередній запис для відвідувачів. Натомість щодня видають понад 100 чеків для відвідувачів. Бо через повітряні тривоги люди не можуть приїхати на зазначений час.

Одна з найпопулярніших послуг — виготовлення паспортів. Якщо в квітні 2021-го було оформлено 1202 пакети документів на виготовлення паспортів, то у квітні цього року — вже 2369.

У ЦНАПі є можливість відновити посвідчення водія або замінити його у разі зміни анкетних даних. Надаються послуги і з соціальних питань: соціальна допомога при народженні дитини, по пакунку малюка, допомога одиноким мамам. І чекають анонсованого міністром юстиції відновлення роботи реєстрів речових прав — наразі доступ до нього отримали лише нотаріуси.

Через воєнний стан у ЦНАПі тимчасово не здійснюють послугу реєстрації місця проживання чи зняття з реєстрації, хоча багато людей по це звертаються. Поки що цей відділ надає довідки про місце реєстрації та адресні картки.

Щодо виплат переселенцям в рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН, то перші 7 мільйонів гривень уже виплачено людям шляхом переказів через платіжну систему «Вестерн Юніон». Як розповідала раніше Наталія Майорова, було підготовлено перелік осіб, яким виплатять таку допомогу. Кошти по цій програмі виплачуються протягом трьох місяців. Якщо врахувати усіх, хто у нас зареєстрований, то загалом це буде близько 80 млн грн. Наразі ця виплата стосується лише внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані у Рівному або у Квасилові. Тривають переговори з Міністерством соціальної політики, щоб у майбутньому всі ВПО у інших громадах могли отримувати ці кошти, але Рівне наразі є пілотним проєктом.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також