У банку заявляють, що за тепло у приміщенні на Соборній платять

1166 0

Ми у соцмережах:

У банку заявляють, що за тепло у приміщенні на Соборній платять

У Рівному розгорівся конфлікт між ОСББ на вулиці Соборна, 15 та орендарями приміщень в цьому будинку, що, до слова, знаходиться в самому центрі міста. В ОСББ звинуватили «Таскомбанк» в числі інших орендарів у несплаті за послуги теплопостачання протягом трьох років. У банку ж запевняють, що платять.

 -          Відтоді, як ми орендуємо приміщення на Соборній, 15 у його власника – фірми «Віган-В», а це з 2015 року, ми сплачуємо всі комунальні послуги, включно з теплом, - стверджує директор рівненського відділення «Таскомбанк» Юрій Хомич. – Відповідно до договору оренди, ми компенсуємо всі витрати на комунальні послуги безпосередньо орендодавцю – «Віган-В». Саме фірма, а не банк, заключили договір з «Рівнетеплоенерго». Чи вносять вони кошти за опалення – я не перевіряв. Проте ми маємо на руках усі квитанції про сплату і готові їх показати всім, хто має претензії.

Нагадаємо, «РВ» писала про те, що мешканці будинку з власної кишені гасили витрати за опалення цього будинку. В місяць виходило близько 2700 грн. з квартири. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також