У Бугрині сказилась вівця

2209 0

Ми у соцмережах:

У Бугрині сказилась вівця

Випадок сказу вівці зареєстровано у Гощанському районі.

Доглядачі повідомили про дивну поведінку вівці. Завідувач Бугринським пунктом ветмедицини виїхав на місце, ізолював тварину в окремому приміщенні та взяв під нагляд.

Вранці, 12 вересня,  тварина загинула. Про це повідомили спеціалістів ветмедицини району, які негайно виїхали на місце події, відібрали патматеріал від трупа вівці та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на сказ. Труп вівці спалено.

На території неблагополучного щодо сказу пункту проводяться заходи боротьби зі сказом тварин. Спеціалістами Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини вивчаються можливі контакти хворої вівці з людьми та іншими тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу. Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу. Держспоживслужба повідомляє, що складений план заходів по локалізації і ліквідації захворювання.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також