У дільничних офіцерів поліції сьогодні свято

312 0

Сьогодні дільничні офіцери святкують своє професійне свято. Місцева влада відзначила подяками сумлінних захисників правопорядку та висловила слова вдячності за нелегку службу.

У Рівненському відділі поліції п’ятьом офіцерам подяки від міського голови Рівного вручив секретар міськради Сергій Паладійчук. Він запевнив, що дільничні можуть звертатися за допомогою до представників влади будь-коли, адже народні обранці повинні працювати над безпекою громадян не менше поліцейських.

Василь Зелінський, керівник поліції Рівного, подякував підлеглим за роботу, які незважаючи на завантаженість, не втрачають наполегливості та щодня показують хороші результати у розкритті правопорушень та злочинів.

Голови сільських, селищних та районних рад області також відзначили професійну роботу дільничних офіцерів та урочисто привітали правоохоронців зі святом у відділах і відділеннях поліції.

Варто зазначити, що на одного дільничного офіцера поліції Рівненщини припадає у середньому 360 матеріалів за зверненнями громадян. Окрім опрацювання викликів, які не мають ознак кримінальних правопорушень, дільничні офіцери поліції розкривають більш ніж 32% від усіх злочинів. Цю нелегку роботу в містах та селах несуть 172 поліцейських , повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також