Показали жахи здолбунівського потягу

555 1

У рівненських спільнотах продовжують викладати фото-жахи Львівської залізниці

Цього разу «дісталося» потягу №6333, сполученням «Здолбунів-Удрицьк», який курсує Рівненщиною. Підлогу в електричці, певно, миші з’їли. А те, як її залатали просто не витримує ніякої критики: зверху дірки косо-криво забили… дошками, повідомляє Північ-інфо.

Пасажири вважають, що такий стан речей свідчить про наступне: керівництво «Укрзалізниці» просто нехтує безпекою своїх же пасажирів, і друге – до людей, які їдуть такими потягами їм просто байдуже. Та й чергове підвищення тарифів на проїзд на покращення їх якості очевидно не впливає. Та невже не знайшлося у залізничному депо куска лінолеуму, щоб гарно "заштопати" ту дірищу? 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Федір 01:46, 19.06.2018

    Треба направити ці фотографії цьому "мєчтатєлю", так званому міністру інфраструктури Омеляну. Замість будівництва за шалені гроші капсул із швидкістю 600 км/год нехай закупить приміські дизель-поїзди і електрички. Це ж треба було додуматися до такого дебілізму - в бідній, обідраній державі будувати капсули в той час, коли пасажири ледь не випадають з приміських поїздів. Я сам попробував проїхатись на цьому горе дизель-поїзді в Білорусь на станцію Горинь в холодну пору року. Це кошмар. Проте назад довелось до станції Удрицьк їхати білоруським поїздом, так неначе в Європу попав - комфорт, порядок, чистота, тепло. А потім із станції Удрицьк знову в українському "черепку", в якому люди, які сіли в першому вагоні, очікуючи, що буде тепліше, після початку руху цього поїзда всі змушені були перейти в інші вагони через страшне ревище мотора і трясіння. Коли вже країною будуть управляти професіонали, а не де...дилетанти?

Залиште вiдповiдь

Читайте також