У міській лікарні Рівного хочуть відкрити інсультний центр

1227 0

Ми у соцмережах:

У міській лікарні Рівного хочуть відкрити інсультний центр

Проект центру вже є. Його автор – голова громадської організації «Рівне – Такмед» Тетяна Воронцова. У центральній міській лікарні сподіваються, що його вдасться реалізувати у 2020 році.

 Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦМЛ:

«До початку нового року залишись зовсім трошки. Усі намагаються завершити розпочаті справи або хоча б підвести до їх логічного завершення., а хтось поспішає втілити свою мрію, а хтось реалізує план, послідовно і впевнено крокуючи до мети. Так, нещодавно один із таких пунктів було реалізовано Тетяною Воронцовою (голова ГО “Рівне – Такмед”, автор проекту Громадського бюджету Рівного «Створення інсультного центру на базі КНП «Центральна міська лікарня» РМР»).

Декілька днів назад вона з блискучим успіхом захистила магістерську дипломну роботу (98 балів зі 100) на здобуття другої вищої освіти за спеціальністю "Менеджмент управління проєктами". Ми щиро вітаємо її цим! І як ви думаєте, що це був за проект? Це був захист проекту «Створення Інсультного центру на базі Центральної Міської лікарні в місті Рівне».

Це проект, який є великою надією для наших пацієнтів, він «підкований» з усіх боків: починаючи від громади міста, медичною спільнотою до комісії кафедри Менеджменту НУВГП. Він втілює все: моральні очікування, затребуваність, детальну теоретичну розробку і практичні напрацювання. Він як алмаз, кожна грань з якого проходить стадію шліфування. І так, як лікарня готується до впровадження стандартів, що вимагає НСЗУ, проект створення Інсультного центру має відповідати усім встановленим вимогам та критеріям, бути зваженим та прорахованим на кожній стадії реалізації, тому він і потребує такої уваги та відповідальності. Сподіваємось на успішну реалізацію усього задуманого у 2020 році!»


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також