У музеї-аптеці продаватимуть «ліки для щастя, любові і позитивних емоцій»

465 0

Ми у соцмережах:

У музеї-аптеці продаватимуть «ліки для щастя, любові і позитивних емоцій»

Аптека-музей запрацює у одній найстаріших аптек Рівного. Ідею її створення підказали 120-річні вітрини. Нині цим меблям повертають первісний вигляд, а в приміщенні завершують ремонт.

Аптеку-музей у Рівному створюють на базі аптеки № 3 товариства "Рівнефармація", повідомляє Суспільне. У 1944-46-му роках тут продавала ліки мама рівнянина Олександра Коташевського. Його фото з родинного архіву ілюструє статтю про цю аптеку у "Рівненському букварі". 

– Ця фотографія прийшла від мене до авторки цієї книжки і моєї колишньої студентки Олени Медведєвої. Вона малесенька, десь такого, як і тут розміру. На ній зображений колектив аптеки, а на звороті напис "січень 1945-го року". Оце в центрі моя мати, найменшенька, їй тут 19 років, – розповідає рівнянин Олександр Коташевський, показуючи фото.

Діятиме аптека-музей у окремій кімнаті. Її саме облаштовують, – пояснює авторка концепції і заступниця директора "Рівнефармації" Ольга Садовник. Тож просить не знімати завчасно на камеру.

– Там на сьогодні ще проводять ремонтні роботи. Даний проєкт ми розпочали у вересні місяці і плануємо, що до кінця січня ми все зробимо і аптека-музей буде відкрита для наших відвідувачів, – додає Ольга Садовник.

Зі слів Ольги Садовник, музей у 3-й аптеці буде інтерактивним.

– Сьогодні до фармацевта, провізора ставляться радше як до продавця. Через те в цій аптеці хочемо показати суть фармацевтичної справи. Будуть майстер-класи, зробити крем на натуральній основі, для діток – виготовлення порошків, зможуть їх приготувати і там же й скуштувати.

А ще, анонсує Ольга Садовник, у музеї-аптеці продаватимуть "ліки для щастя, любові і позитивних емоцій".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також