У Рівному через порив водопроводу перекриють частково вулицю Поповича та обмежать водопостачання

1242 0

Ми у соцмережах:

У Рівному через порив водопроводу перекриють частково вулицю Поповича та обмежать водопостачання

У середу, 31 жовтня, та у четвер, 1 листопада, працівники «Рівнеоблводоканалу» ремонтуватимуть на вулиці Поповича пошкоджений водопровід.

Тому у ці дні доведеться на ділянці від вулиці Дубенської до заїзду на територію ЗОШ №27 перекрити вулицю. Поповича для руху транспорту. Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.

У цьому районі стався прихований порив водопроводу, наші майстри будуть його ліквідовувати. А щоб роботи виконати якісно, змушені перекрити вулицю Поповича на ділянці від Дубенської до заїзду на територію школи №27 31 жовтня і 1 листопада,розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Юрій Єзерський. — Справа у тому, що вулиця Поповича — вузька і до того ж водопровідна мережа йде по самій дорозі, тому технічно по-іншому неможливо провести ремонт. Окрім того, у зв’язку з ремонтними роботами впродовж двох днів, 31 жовтня та 1 листопада буде відсутнє водопостачання на вул. Поповича, на вулиці Дубенській, 107, 109, 113-Б, 117-А, 119, 127, 129, 131, 133 та на вул. Дрогобицькій, 1, 2, 3, 4, 6. Якщо вдасться провести ремонтні роботи швидше, то відповідно і водопостачання відновимо раніше.

Також, зважаючи на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності і наперед вдячний за розуміння. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також