У Рівному чоловік б`є та морить голодом рідну матір (ВІДЕО)

4991 0

Ми у соцмережах:

У Рівному чоловік б`є та морить голодом рідну матір (ВІДЕО)

Проживає жінка у нелюдських умовах, більше того, вона постійно потерпає від знущання свого сина. Родичі пенсіонерки розповідають, що її безробітний син, надмірно зловживає алкоголем та зовсім не годує матір. Рідні хочуть віддати пенсіонерку до будинку престарілих, але не можуть, бо син є опікуном.

Нестерпний сморід, насильство та постійний голод. Все це умови, в яких проживає пенсіонерка разом зі своїм сином. Зі слів близьких родичів та сусідів, чоловік ніде не працює, любить оковиту та постійно б'є свою матір. Все це відбувається у Рівному на вулиці Жуковського у будинку номер 16, повідомляє Рівне 1.

Племінник розповідає, що його тітка все життя присвятила для свого сина. А він так їй віддячив.

"Горе-син" свтерджує, що алкоголю він не вживає. Тож ми вирішили запитати, як так склалося, що вони живуть в таких умовах і чому він б'є свою матір?

 Люди, які знають про цю неприємну ситуацію, намагаються допомогти своїми силами.

Додають, викликали поліцію, бо вже немає сил на це дивитися.

Відомо що, пенсіонерка писала заяву на свого сина, і справа вже навіть дійшла до суду. Однак перед самим вироком, любляча мати вирішила не давати свідчень.

До слова, родичі потерпілої кажуть, що хочуть віддати пенсіонерку до будинку для престарілих. Адеж там за нею краще доглянуть, але не можуть цього зробити, поки її опікуном являється її рідний син. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також