У Рівному жінку, яка на три тижні покинула своїх дітей, розшукує поліція

7329 2

Ми у соцмережах:

фото - Любов Романюк

Софійці всього сім місяців. І за цей час вона майже не була на вулиці. Її з братиком покинула мама. Жінка не з’являється удома три тижні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє сімейна радниця Любов Романюк.

Любов Романюк пише, що жінка неодноразово покидала свої дітей на будь-кого, хто залишався удома. Вона зловживає наркотиками, алкоголем і навіть намагалася покінчити з собою. Тому сусіди часто зверталися до правоохоронців з проханням забрати дітей.

Сусідка жінки щодня навідується, аби перевірити чи все добре з дітьми. Сімейна радниця розповіла, що за словами сусідів, з квартири, де живе жінка, часто чути крики. Проте на День матері, 12 травня, о 12 ночі у квартирі було тихо. Тиша сусідці здалася дивною і вона вирішила навідатися до квартири. У ній нічого не було, окрім семимісячної дівчинки, яка сильно плакала.

Нині зниклу матір розшукує поліція. Завтра до квартири, у якій вона залишила дітей, навідаються працівники служби у справах дітей, які вирішуватимуть питання, чи забирати їх від матері. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також