У Рівному почався підприємницький автопробіг (ВІДЕО)

1074 0

Ми у соцмережах:

У Рівному почався підприємницький автопробіг (ВІДЕО)

У Рівному стартував підприємницький автопробіг, що пролягатиме вулицями Макарова, Млинівська, Соборна, Міцкевича, Кавказька і завершиться на майдані Просвіти.

Про це повідомляє "Рівне1".

За словами організаторів, метою заходу є привернення уваги до проблем мікропідприємців. Вони пов'язані з вступом у дію законодавчих норм, що передбачають тотальну фіскалізацію, значним підвищенням комунальних тарифів для комерційних споживачів, а також карантинними обмеженнями.

Упродовж двох років підприємці Рівненщини неодноразово виходили на акції протесту, як в своїх населених пунктах, так і в столиці.

- На жаль, влада за цей час не змогла порозумітися з підприємницькою спільнотою, що певним чином стало причиною проявів радикалізації на останніх масових заходах в столиці. Не сприяло покращенню ситуації і створення Указом Президента Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва, оскільки жодне рішення напрацьоване в рамках роботи Ради, не було втілене в життя, - зазначають організатори.

Після автопробігу підприємці будуть звертатися до голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля, як представника Президента у Рівненській області, щоб він доніс їхні вимоги до органів центральної влади.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також