У Рівному презентували книгу про Антарктиду, яку купити ніхто не зможе

1132 0

Ми у соцмережах:

У Рівному презентували книгу про Антарктиду, яку купити ніхто не зможе

Автором книги «Антарктида – шостий континент» є рівнянин Павло Тарасович, учасник п’ятої експедиції в Антарктиду на станцію «Академік Вернадський». Під час презентації охоче ділився із присутніми власним досвідом перебування на шостому континенті, що власне і стало основою для написання книги.

«Антарктида – шостий континент» - книга для школярів та молоді, видана комунальним підприємством «Рівнекнига» на замовлення обласної бібліотеки для дітей. Видання не призначене для продажу, адже фактично увесь тираж поповнить фонд книгозбірень Рівненщини.

- Класичний підручник із географії для школярів не зможе дати стільки ж знань, як спілкування із безпосереднім учасником експедиції на Анарктиду. Спостерігаючи за тим, як відбувалась презентація, як учні та вчителі місцевих шкіл годину розпитували пана Павла про життя і побут на шостому континенті, про історію створення та функціонування наукової станції «Академік Вернадський» легко переконатися в тому, що видавництво цієї книги успішний і правильний крок. За який хочеться подякувати і автору, і колективу Рівнекниги за видавництво, і працівникам обласної дитячої бібліотеки за підтримку таких ініціатив, -   зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також