У Рівному призупинили поставку меблів до шкіл

2305 0

Ми у соцмережах:

У Рівному призупинили поставку меблів до шкіл

Рівненське міське управління освіти вчора отримало кілька скарг про неякісні парти для першачків, які минулого тижня завезли у НВК №12, 16-ту, 17-ту та 25-ту рівненські школи.

Про це UA: Рівне повідомив начальник управління Василь Харковець. Виготовленням парт для учнів перших класів, згідно тендерних закупівель, займається рівненське підприємство УТОГ. Зі слів Василя Харковця наразі підприємство призупинило поставку шкільних меблів.

Зрозуміло, що ці фірми мають відповідні ліцензії та сертифікати. Вчора поступили дзвінки, що меблі не такі, як потрібні. Виїхали їхні працівники. Поставку призупинили, вони погодилися переробити, забрати і зробити як потрібно. Що стосується технічного забезпечення, то тендер виграла київська фірма, в суботу відбулися вже перші поставки. Завезені в школи ноутбуки, практично у кожен клас і ламінатори. До кінця цього тижня по технічному забезпечені ще вони повинні завести багатофункціональні пристрої, – розповів начальник управління освіти Рівного Василь Харковець.

Нагадаємо, парти для першачків згідно до концепції нової української школи, в навчальні заклади Рівного почали завозити у вересні. Першими їх отримали 6-та, 8-ма, 19-та, 23-та школи, Центр "Надії", гімназія "Престиж" та "Гуманітарна гімназія". Кінцевих термінів поставки парт для першачків в інші навчальні заклади Рівного начальник управління освіти Рівного Василь Харковець не називає. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також