У Рівному проходить міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz 2021»

421 0

Ми у соцмережах:

У Рівному проходить міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz 2021»

Жителів Рівненщини запрошують на фестиваль джазової музики «Art Jazz 2021». До кінця серпня запланована насичена программа - авторські лекції, майстер-класи та музиканти з України, Польщі, Німеччини та США.

Програма фестивалю:
19 - 26 серпня 2021 року, 12:00 – 13:00
Інститут Мистецтв, вул. Миколи Хвильового, 7
Міжнародна резиденція для джазових музикантів та виконавців фольклору «ART JAZZ School 2021»
У ці дні буде можливість заглянути за лаштунки резиденції, відвідати 5 авторських лекцій та майстер-класів європейського рівня неформальної музичної освіти на тему:
• "Основи ритму в сучасному джазі та гра в ансамблі”; • “Прості та складні розміри, поліритмія”; • "Використання гітарних педалей ефектів на духових інструментах у сучасній імпровізаційній музиці”; • “Карта світу у дзеркалі World Music”; • “Бенд Менеджмент” - лайфхаки щодо організації, планування, та управління власним музичним проектом;
Розклад класів та лекцій можна переглянути на сайті: http://artjazzschool2021.tilda.ws/
А записатися – за тел. (097)645-33-47
ВІВТОРОК, 24 серпня 2021 року, 19:30–22:00, парк «Лебединка»
«ART JAZZ Пікнік», святковий концерт до 30-ліття Незалежності України
На відкритій сцені фестивалю «ART JAZZ 2021» вперше у спільному складі виступатимуть музиканти з різних гуртів, країн та жанрів музики, викладачі резиденції «ART JAZZ School 2021».
Концерт до 30-річчя Незалежності України об’єднає:
  • Дану Винницьку (Польща) – вокал. Дана – колишня вокалістка львівського гурту “Shockolad”, одна із засновників та учасниць польського гурту “Dagadana”, що перфектно міксує джазову та електронну польську та українську народну музику.
Слухати Дану можна тут - https://www.youtube.com/channel/UCZHdmQaNEHsZ6x-Nxg4M5bQ
  • Вікторію Лелеку (Німеччина) – вокал. Вікторія – солістка україно-берлінського гурту Leléka – гурту про джаз та любов. Музика, що створює ця красива дівчина, базується на незвично вдалому поєднанні сучасного європейського джазу, в основу якого покладено український мелос.
Слухати Вікторію можна тут - https://www.youtube.com/channel/UC5dpSZRdkKmtjnWYNyJarhA
Інструментальну частину гурту представлять одні з найкращих джазових музикантів України – Денніс Аду ( труба), Юрій Середин (клавішні), Олег Марков (ударні) та Ігор Закус (бас-гітара). Спеціальний гость – Ірина Сливчук та гурт «Сільська музика»
П’ЯТНИЦЯ, 27 серпня 2021, 19:30 - 22:00, Літня сцена парку Шевченка
Святкування дня Міста Рівного
Фінальний музичний перформанс резиденції «ART JAZZ School 2021»
На Літній сцені в парку Шевченка 40 талановитих джазових музикантів, вокалістів та виконавців фольклору з усієї України за участі викладачів презентують масштабний фінальний музичний перформанс резиденції «ART JAZZ School 2021».

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також