У Рівному відбулась акція в підтримку активіста Сергія Стерненка

1155 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відбулась акція в підтримку активіста Сергія Стерненка

Рівняни зібралися на майдані Незалежності в Рівному, щоб підтримати засудженого до 7 років ув’язнення активіста Сергія Стерненка.

23 лютого суд Одеси засудив Стерненка на 7 років і 3 місяці позбавлення волі. Йому приписують викрадення та катування депутата з Одещини Сергія Щербича.
фото: ITV
Втім, протестувальники вважають, що судова справа сфальсифікована. Рівняни вийшли на площу з плакатами та гуртом кричали: «Стерненку – волю!», «Аваков – чорт!». Приїхали також активісти та студенти з області.
фото: ITV
Біля пам’ятника Тараса Шевченка у форматі «вільного мікрофону» виступали чиновники, депутати та громадські активісти.

«Безумовно, те, що сьогодні відбулося не має абсолютно нічого спільного з правосуддям. Дуже часто на подібних заходах я чи не кожного знаю в обличчя. Тому сьогодні я приємно вражений, що зібралося стільки рівнян. В межах наших повноважень ми будемо розглядати можливість прийняти відповідне звернення, тому що в цій ситуації мовчати не можна», - виступив голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Громадський активіст Олександр Подвишенний зазначив, що випадок Стерненка – привід консолідувати вулицю та чиновницькі кабінети:

«Зараз дуже важливо об’єднатися ліберальним прошаркам суспільства і націоналістам, правому середовищу. Сьогодні, коли ми маємо зовнішнього окупанта, ми також маємо внутрішнього окупанта. Без націоналістів вулиця не буде нашою, без освічених людей, адвокатів, ми не зможемо відстояти Сергія в судах».

Наприкінці мітингу протестувальники з Нацкорпусу запалили димові шашки.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також