У Рівному відбулась рекордна за кількістю виставка собак

1304 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відбулась рекордна за кількістю виставка собак

У Рівному за звання кращого змагались понад сімсот собак 120-ти різноманітних порід. Таку кількість учасників організатори традиційної міжнародної виставки назвали рекордною.

У ринзі на рівненському мототреці чорні тер'єри. Вони змагаються за "Кубок Рівненщини" на Міжнародній виставці собак усіх порід, повідомляє Суспільне Рівне

"На клубній виставці він став кращим представником породи. І дуже пишаємося, бо це восьме покоління моїх собак в розпліднику, я майже 27 років займаюся породою", – поділилась учасниця виставки з міста Коростишів Діана Дідківська.

"Люди, які один раз завели чорного тер'єра, більше ніколи, практично, не міняють цю породу. Неймовірний інтелект. Гармонія характеру, гармонія екстер'єру і, мабуть, дуже багато любові, яку дарує нам", – додає Діана Дідківська.

Виставку собак усіх порід міжнародного рангу у Рівному організовує обласний осередок Кінологічної спілки України.

"Вибирається краще цуценя, кращий малюк, кращий юніор, вибираються найкращі представники дорослих класів і найкращий представник породи, який уже йде у фінальний конкурс "Біс", де вибирається потім у фіналі краща собака виставки", – розповідає заступниця голови правління Рівненського обласного осередку КСУ Мирослава Диновська.

А це півторарічний Майк і дворічна Аліта породи японська акіта.

Їх привезли кияни Христина і Роман Спаси.

"Вони дуже специфічні собаки: вибирають одного господаря і все. У Рівне ми перший раз приїхали, а так вже їздимо рік по країні і виступаємо. Сьогодні він у нас гранд-чемпіон юний. А Аліта ще юний гранд-чемпіон і чемпіон України", – каже учасник виставки Києва Роман Спас.

- Міжнародна виставка собак усіх порід в Рівному є традиційною і щороку збирає учасників з усієї України, – розповідає Мирослава Диновська.

"Багато молодих собак, дуже багато юніорів. Тому що за той період, поки був карантин і не проводилися в Україні виставки, вони не брали участі. Цуценята підросли і зараз дуже багато тих учасників, які вперше потрапили на виставку. Але разом з тим надзвичайно велика кількість учасників традиційна, які знають наші виставки, люблять їх і кожного року до нас приїжджають", – додає Мирослава Диновська.

Серед особливостей цьогорічного конкурсу Мирослава Диновська також зауважила рекордну кількість учасників. Загалом за перемогу змагались 730 собак і 120 представлених порід. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також