У Рівному відновлюють популярність настільного тенісу (ФОТО)

2552 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відновлюють популярність настільного тенісу (ФОТО)

Клуб з настільного тенісу для любителів пограти у пінг-понг нещодавно відкрив у Рівному Юрій Назарук. Функціонує заклад тепер на вулиці Курчатова, на другому поверсі будинку, де рівненська автошкола ТСОУ. А виникла ідея півтора місяця тому, коли пан Назарук захотів пограти у настільний теніс і виявив, що зробити це у Рівному практично ніде. Хоча цей вид спорту дуже добре впливає на самопочуття та здоров’я.

 - Під час довгих пошуків я знайшов місце для гри в одному із тренажерних залів, проте робити це там було незручно, - розповідає Юрій Назарук. – Відсутність хороших місць для цієї гри дуже мене здивувала, бо колись в усіх серйозних установах були обладнані цілі куточки для настільного тенісу. Робітники під час обійду чи на перерві ставали у чергу, щоб там пограти. Була справжня спортивна культура настільного тенісу, яка зараз занепала.

Хоч користь від гри очевидна, а грати можна усім: від малого, до великого. Тут немає ніяких обмежень. Цей спорт покращує роботу людського організму та дає потужний психотерапевтичний ефект. Настільним тенісом займаються люди, які відновлюються після травм. На мою думку, це один із найкращих видів спорту. Також гра у теніс є хорошою профілактикою від усіх хвороб. Теніс називають найкориснішою вправою для очей. Під час гри у людини тренується вестибулярний апарат, збільшується витривалість, зміцнюються м’язи рук та ніг, розвивається аналітичне мислення та знімається стрес.

Не маючи можливості пограти в настільний теніс, у Юрія Назарука виникла ідея створити такий клуб, який буде доступним для усіх людей. Спочатку він знайшов підходяще місце, де можна було взяти в оренду приміщення. Потім замовив столи для настільного тенісу. Їх виготовляли довго, щоб були якісні. Паралельно з цим Юрій робив ремонт в приміщенні.

Зараз тенісний клуб працює із 10 години ранку до 20 вечора. Запис на гру проводиться у телефонному режимі. Підбирається такий час, який буде зручний для відвідувачів клубу. Якщо відвідувач вступає у члени клубу, то один раз в місяць платить внесок розміром у 100 гривень та отримує можливість дві години на місяць пограти у настільний теніс безкоштовно. Відвідувачам, які не є членами клубу, година гри за столом обходиться у 70 гривень.

Як уточнив Юрій Назарук, головне для його клубу – комфортні умови, щоб будь-який рівнянин зміг отримати насолоду від гри:

- Після гри є можливість прийняти душ. Також є ноутбук та колонки, тому для більшого задоволення під час гри можна увімкнути приємну музику.

В майбутньому в тенісному клубі планують проводити змагання та співпрацювати із різними організаціями, які готові проводити «тенісну профілактику здоров’я» для своїх працівників. Адже настільний теніс - це енергійна гра, яка дозволяє тримати організм у тонусі, а тіло – у формі. 

Телефони клубу: (063) 133-52-65, (097) 027-47-40, (067) 354-42-39.

При цьому цей вид спорту не має практично ніяких вікових обмежень, завдяки чому грати в настільний теніс можна в будь-якому віці. Так, скористатися перевагами цієї гри і отримати від неї користь може кожен бажаючий. Величезний оздоровчий ефект настільний теніс приносить серцево-судинної і дихальної систем. Бо, переміщаючись від одного краю столу до іншого, м'язи серця отримують навантаження, порівнянну з бігом по пересіченій місцевості. І чим краще серце натренована, тим менше ризик серцевих захворювань.

Дихальна система при інтенсивній грі також може отримати розвиток і дуже корисний ефект. Відбувається постійна вентиляція легенів, поліпшується і тренується їхня робота.

Не можна залишити без уваги і позитивний ефект від занять настільним тенісом на зорову систему людини. Особливо, цей вид спорту корисний тим, хто багато часу проводить за комп'ютером. Очі постійно перенапружується і втомлюються. При грі в теніс відбувається тренування очних м'язів, тому що очі повинні стежити за швидким рухом кульки, а також встигати реагувати і, при цьому, ще спостерігати за діями опонента.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також