![У Рівному жінка намагалась продати фальшиву валюту](/img/650/u-rivnomu-zhinka-namahalas-prodati-falshivu-valyut_20240801_8049.jpg)
Тривожний сигнал на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сьогодні, о 12:08. Поліцейські групи реагування, які прибули на місце події, побачили жінку, яка була у розпачі.
- Я не розумію, як так сталося! Я ці гроші взяла в позику у родичів і не знала, що вони несправжні, - стверджувала 22-річна рівнянка.
Правоохоронці з'ясували, що жінка прийшла до пункту обміну валют з метою обміняти стодоларову купюру на гривні. Працівниця обмінника помітила фальшиву банкноту та натиснула тривожну кнопку. Поліцейські охорони викликали слідчо-оперативну групу для з'ясування всіх обставин події.
Поліція охорони Рівненщини застерігає громадян: будьте пильними та намагайтесь перевіряти справжність банкнот згідно всіх офіційних критеріїв.