У Рівному звучатиме «Музика в саду»

461 0

Ми у соцмережах:

У Рівному звучатиме «Музика в саду»

12 травня о 18:00 рівнян та гостей міста запрошують на концерт просто неба.

«Музика в саду: українське ретро» - так називається захід, який організовує Рівненська обласна філармонія.

У програмі звучатимуть українські хіти та мелодії відомих композиторів Володимира Івасюка, Ігоря Поклада, Володимира Верменича, Ігоря Шамо, Мирослава Скорика, Платона Майбороди. Серед виконавців - артисти філармонії та запрошені гості.

Диригент академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії Юрій Скрипник разом з музикантами представлять твори в оркестрових аранжуваннях.

Присутні почують також пісню рівненського композитора Дмитра Кухарука, яку виконає його онука, солістка філармонії Анна Прядко.

Особливістю цього концерту є те, що відбуватиметься він просто неба, у новій мистецькій локації обласної філармонії - Готичному саду. Облаштування цього нового культурного простору Рівного ще триває. У разі дощу захід переміститься до Зали камерної та органної музики.

Нагадаємо, що проєкт "Готичний сад Органного залу - новий культурний простір Рівного як екологічна реновація території пам'ятки архітектури" реалізується в рамках програми ZMINA: Rebuilding, за підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ (UA), Trans Europe Halles (SE), Malý Berlín (SK) та співфінансується програмою Європейського Союзу "Креативна Європа".

Вхід на захід «Музика в саду: українське ретро» - вільний.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також