У рукавичках та респіраторах: за карантин на Рівненщині одружилися 274 пари

1711 0

Ми у соцмережах:

У рукавичках та респіраторах: за карантин на Рівненщині одружилися 274 пари

Від початку обмежувальних заходів тільки в Рівному взяли шлюб 95 пар молодят. Загалом в області – 274 включно з рівнянами. Проте є такі, що переносять дату реєстрації шлюбу.

 Про це сьогодні розповіла начальниця управління юстиції в Рівненській області Оксана Сальчук на своїм сторінці в соцмережі.

Послугою “Шлюб за добу” скористалися 25 пар наречених. Попри продовження обмежувальних заходів, молодята не скасовують реєстрації шлюбу, а звертаються із проханням перенести церемонію. Так, в області 120 пар змінили дату свого одруження. Разом з тим у травні планують зареєструвати шлюб 203 пари закоханих.

«Реєстрація шлюбу у Рівненському міськрайонному відділі ДРАЦС наразі проходить із дотриманням усіх заходів захисту. Молодята приходять у відділ із обмеженою кількістю гостей та використовуючи засоби індивідуального захисту: маски, респіратори, рукавички. У залі урочистих церемоній кількість гостей обмежена до 10 осіб», - розповіла очільниця управління.

Також вона наголосила, що громадяни, можуть подати заяву для реєстрації шлюбу не виходячи із дому через вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua.
Операція можлива за умови наявності кваліфікованого електронного підпису, яким закріплюється заява. У разі відсутності кваліфікованого електронного підпису формується звернення до заяви, що потребує подальшого особистого звернення до відділу ДРАЦС протягом трьох днів. Записатися на прийом у будь-який територіальний відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Рівненській області, можна попередньо зателефонувавши.

Гаряча лінія з питань державної реєстрації актів цивільного стану громадян у Рівненській області: (0362) 63-38-10.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також