У Сарнах померли породілля та дитина

8687 7

7 липня у пологовому будинку Сарн померла жінка, яка була на 41 тижні вагітності. Померла і дитина. Жінка виношувала п'яту дитину.

Жінка померла у палаті, так і не народивши донечку. Що трапилося вночі, з'ясовує слідство. Пізно вввечері померла ще встигла зателефонувати рідним і повідомити, що їй вкололи укол для пришвидшення пологів. А вранці у село зателефонували і повідомили, що роділля померла.

Ольга Олійник з відділу комунікації поліції Рівненщини повідомила "РВ", що за результатами патологоанатомічного розтину, смерть не пов’язана з акушерською патологією. У поліції за цим фактом проводять перевірку, відомості внесені в Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені правопорушення та інші події. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Катч 08:35, 10.07.2018

  Щирі співчуття рідним.Цей жахливий випадок портібно,щоб не зійшов з рук з тих осіб,які безпосередньо відповідають за організацію та роботу згідно відповідних інструкцій в родомі та взагалі за порядок в цілому в лікарні.Чому ,,таку хвору,, вагітну жінку,якій забороняли робити 5дитину по показниках здоров'я тримали до останнього дня терміну вагітності в районній лікарні,а не відправили в спеціалізовану???Я сама родила в Сарнах,нічого не можу сказати,просто в мене все було добре із показниками здоров'я,як дитинки так і самої мене.Правда факт є фактом,що лікарі там ходять,як боги;медсестри як богині;санітарки як лікарі.В кого просити,вимолювати допомоги???Ця покійна жінка з невинним дитятком пропала з невідомої для усіх причини,про яку знає весь працюючий склад медпрацівників тої зміни.Всі бояться за свою шкуру,а суда божого не бояться???

 • Наталія 12:51, 08.07.2018

  Було б дивно, якщо б сказали, що винні акушери. Ганьба!!!! Зробили покійну винною. Чому вона в Сарнах народжувала? Чому хоч в перенатальний не направили, якщо така хвора? Ну, ви вмієте, вже напевно підробили відмову від направлення. Не мине просто так. Там Бог, ця жінка з неба і її дитина-ангел допоможуть накарати винних і всіх, хто їх буде прикривати.

 • Тетяна Левчук 04:52, 08.07.2018

  Дівчина з мого села Тинне, ім'я Марина Захарчук мала не 5х, а 4 дітей, і ніяких патологій у неї не було. І померла вона не при родах, а сама уночі, лише зранку виявили, що вона мертва. Ганьба лікарям!!! Кілька годин тому їх з донечкою поховали, маленьку поклали поруч з мамою у труні. Мої співчуття родині Марини.

 • Ірина 12:50, 09.07.2018

  А в Сарненській ЦРЛ все так винен завжди невинний, а про роддом взагалі не має що казати. Кругова порука один одного прикривають. Ганьба! співчуття рідним

 • Толя 03:03, 09.07.2018

  Я напишу від себе, я як чоловік то скажу відверто поки на руку не дасиш ніхто там навіть у палату не зайде!! Їм всеодно на вас простих людей, а за мажориками то бігають бо знають ,що вони заплатять!!!! В САРНАХ не хороше ставлення до пацієнтів!!! Як що не буде порядка там, повірте постійно там так буде( Дуже жаль діток які залишились без мами!!! Співчуваю!!! Нехай Бог береже!!!

 • Ліля 10:48, 10.07.2018

  Я також народжували в Сарнах...навіть при виписуванні дитяча лікарка вимагає розрахуватися за те що розкаже як пупок протирати дитиніта щей якийсь емвей пхає. Всі один одного криють.Туди треба прокуратуру ...хабарники нахабні. Дай Боже здоров'я діткам

 • Юлія 09:27, 12.07.2018

  Автору цієї статті варто було б описати об‘єктивну картину страшної трагедії, а не публікувати чергову дешеву версію, яка дуже підходить лікарям. Шановний авторе, вкажіть, будь ласка, джерело походження опублікованої вами інформації?! Не тиреба писати: «лікарі кажуть...», а вказувати конкретні імена, прізвища і посади! Замість того, щоб сприяти об‘єктивному висвітленню події, ви публікуєте тут «статтю» з неправдивою інформацією, дискредитуючи не тільки себе, а і ЗМІ, де ви працюєте. Це ще чергове підтвердження того, як подаються в Україні більшість новин...Ганьба горе-лікарям і журналістам-брехунам! Винні за свою бездіяльність і за неналежне виконання своїх професійних обов’язків мають бути покарані і нести справедливе покарання. Скільки ще мам має померти, щоб нарешті хтось задумався і згадав своє якщо не покликання, то хоч професійний обов‘язок??? На ті численні запитання, що пов’язані зі страшною смертю Марини Захарчук і донечки Надійки мають бути надані відповіді перед громадкістю. Спочивай з Господом, Маринко і твоя донечко, а рідним і близьким висловлюємо глибокі співчуття! Нехай Госпрдь утішить ваші серця!!!

Залиште вiдповiдь

Читайте також