![Фото - патрульна поліція Рівненщини](/img/650/u-sarnakh-upiymali-pyanoho-vodiya-vantazhivki_20240107_1596.jpg)
Добре, що не встиг наробити біди.
- Днями, близько 19-ї години, на вулиці Європейській у Сарнах патрульні зупинили вантажівку MAN, водій якої під час перестроювання не увімкнув світловий покажчик повороту, - розповідають у патрульній поліції Рівненщини.
Під час спілкування із 43-річним керманичем фури інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Однак чоловік від проходження огляду на місці зупинки та в закладі охорони здоров’я категорично відмовився.
Зрештою, водія від керування відсторонили і склали на нього протокол та постанову.