![Людмила Мариніна](https://rivnepost.rv.ua/images/image/regional%20council/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%B8%D1%8F_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_15_%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE_2018_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%20(179).jpg)
Людмила Мариніна, депутатка обласної ради та директорка школи у Цепцевичах Сарненського району, вже кілька років з батьками та колективом вимагає, щоб у селі збудували нову школу. Адже та, в якій нині навчаються учні, не тільки замала для села, де на рік народжується більше сотні дітей, а й в аварійному стані.
Пані Мариніна на засіданні бюджетної комісії минулої п’ятниці вкотре нагадувала, що досі немає проектно-кошторисної документації на будівництво нового закладу.
Нагадаємо, що на школу вже навіть оголошували тендер, але виявилося, що проект, який виготовили у районі, не відповідав нормам. Окрім того, фірма, яка виграла торги, запропонували нереальну для будівництва суму -- на кілька десятків мільйонів нижчу, тож з часом від робіт відмовилася.
Директор обласного департаменту будівництво Ярослав Мазярчук запевнив, що проект уже пройшов експертизу у Києві, а його працівники працюватимуть на вихідних, щоб цього понеділка подати документи на тендер.
Людмила Мариніна зазначила колегам-депутатам, що сарненська районна влада усіляко перешкоджає будівництву школи у Цепцевичах. Так, за словами пані Мариніної, з районного бюджету виділятимуть кошти на будівництво школи у Чабелі, хоча там нове приміщення – не настільки нагальне, як у Цепцевичах. На цепцевицьку школу, за словами депутатки, районна влада не дала коштів навіть на банку фарби.
Пані Мариніна додала, що вчителям з її школи погрожували звільненням, якщо ті й надалі підтримуватимуть категоричні вимоги батьків збудувати нову школу. Також додала, що і їй зазначали: не продовжать контракт.
Депутати вирішили запросити голів райради та РДА на президію та на сесію, щоб поговорити про ситуацію у районі.