![Фото - ГУ ДСНС у Рівненській області](/img/650/u-selishchi-na-polissi-mih-statisya-vibukh_20231228_3365.jpg)
Та рятувальники вчасно його попередили - винесли газовий балон з палаючого будинку.
27 грудня в селі Клесів була пожежа в житловому будинку.
- Під час гасіння вогнеборці винесли газовий балон, що попередило вибух. Внаслідок пожежі частково знищено меблі, речі домашнього вжитку, пошкоджено оздоблення стін та стелі в приміщенні кухні житлового будинку, - розповіли у ГУ ДСНС у Рівненській області.
![](/images/IMG_20231228_094515_179.jpg)
Жінку, яка перебувала в будинку під час пожежі, вивели на свіже повітря односельці - ще до прибуття рятувальників. Її госпіталізували до Рокитнівської лікарні, бо отруїлася чадним газом.
![](/images/IMG_20231228_094515_990.jpg)