У селищній раді аудитори знайшли порушень на понад двісті тисяч гривень

1290 0

Ми у соцмережах:

У селищній раді аудитори знайшли порушень на понад двісті тисяч гривень

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Гощанської селищної ради і встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, на загальну суму 234,8 тис. гривень.

Під час проведення контрольного заходу спеціалісти управління виявили факти завищення вартості виконаних робіт з поточного ремонту пішохідних доріжок місцевого парку, з реконструкції приміщень теплових генераторів ясел-садка, послуг з прибирання територій селища. В результаті, селищному бюджету завдано матеріальної шкоди загалом на 150 тис. гривень.

Ревізією виявлено факти недоотримання доходів селищного бюджету на загальну суму 58 тис. гривень. Матеріали проведеного контрольного заходу направлено аудиторами в правоохоронні органи. На вимогу управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області об’єктом контролю повністю відшкодовано суму виявлених порушень, повідомила пресслужба управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також