«УДАР» самостійно братиме участь у наступних парламентських виборах

244 0

Ми у соцмережах:

«УДАР» самостійно братиме участь у наступних парламентських виборах

Політична партія «УДАР» сьогодні активно розвивається і готується самостійно брати участь у наступних парламентських виборах. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко в інтерв’ю «РБК-Україна».

Зараз партія займається розвитком осередків, регіональних організацій по Україні. Присутність депутатів у Верховній Раді – це інструмент для впливу на політичні процеси, на зміни в Україні.

Лідером партії залишатиметься Віталій Кличко. І саме він поведе УДАР на наступні парламентські вибори.

«УДАР» не планує об’єднуватись з іншими політичними проектами для участі у парламентських виборах.

«Наша політична сила братиме самостійну участь у наступних парламентських виборах. А вже після досягнення досить хорошого результату зможемо розглядати подальшу співпрацю в стінах парламенту», - прокоментував Віталій Кличко.

Як раніше повідомлялося, Віталій Кличко закликав регіональні політичні сили, лідерів місцевого самоврядування та всіх активних та небайдужих громадян об'єднати зусилля, щоб разом йти на парламентські вибори у складі партії «УДАР».
До «УДАРу» вже приєднався міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та очолювана ним партія «Рідний дім». Також до «УДАРу» долучився голова Житомирської ОДА з 2016 по 2019 рік Ігор Гундич та інші.
«УДАР братиме участь у наступних парламентських виборах як самостійна політсила. Зараз перед нами багато задач. У першу чергу – розвиток нашої організації, районних осередків», - прокоментував лідер Рівненського «УДАРу» Валентин Демчук.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також