Укрзалізниця призупиняє міжнародне залізничне сполучення

909 0

Ми у соцмережах:

Укрзалізниця призупиняє міжнародне залізничне сполучення

Укрзалізниця повністю призупиняє міжнародне пасажирське залізничне сполучення. Низка міжнародних поїздів здійснить останні рейси сьогодні. У ніч з 16 на 17 березня міжнародне залізничне сполучення буде призупинене повністю.

Між Україною та Польщею також повністю призупинено пасажирське залізничне сполучення. Низка поїздів скасована, а деяким обмежено маршрути курсування.
Зокрема, скасовано поїзда № 67/68 Київ – Варшава, № 89/90 Перемишль – Львів, № 51/52 Львів – Вроцлав, та безпересадкові вагони Київ – Вроцлав. Поїздам № 705/706 та № 715/716 Київ – Перемишль обмежено маршрут до Львова. Також Львів буде кінцевою станцією для поїзд № 35/36 Одеса – Перемишль, який відправляється у рейс з 14 – 16 березня. Про подальше його курсування буде поінформовано додатково. Продаж квитків на рейси, що відмінені, призупинено.
Укрзалізниця повертатиме пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди - без стягнення додаткових зборів. Для цього потрібно звернутися у будь-яку залізничну касу, квитки придбані через інтернет повертаються через онлайн сервіси. На поїзди, яким буде обмежено маршрут, повну вартість квитка можна повернути у випадку якщо була скасовано зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ.
У разі виникнення питань під час повернення квитків просять звертатися до Контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111 або у Месенджер на офіційній сторінці компанії у Facebook.
Перепрошують за незручності та закликають пасажирів ставитися до ситуації з розумінням.
Нагадаємо, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №288-р Укрзалізниця припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 00:00 годин 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень уряду.
Раніше повідомлялося, що з 7-ї ранку 13 березня призупинено пасажирське залізничне сполучення із Словаччиною.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також