Уродженка Рівного може очолити Офіс Президента

Найближче оточення президента України Володимира Зеленського радить йому позбутися голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

1 хв. читання

Цей запит з’явився після оприлюднення резонансного розслідування про масштабну корупцію в енергетичному секторі.

Наразі до найближчого оточення президента входять прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, віцепрем’єр Михайло Федоров та керівник ГУР Кирило Буданов.

Нардеп Олексій Гончаренко повідомляє у Telegram, що рішення про звільнення Андрія Єрмака президент Володимир Зеленський має ухвалити у четвер.

Можливим кандидатом на заміну Андрія Єрмака є експосол України в США Оксана Маркарова, – написав Гончаренко.

Нагадаємо, що Оксана Маркарова є уродженкою Рівного. Закінчувала школу №27 та Києво-Могилянську академію.

Одружена, має чотирьох дітей (двоє доньок від першого шлюбу та двоє спільних). Чоловік — відомий банкір, бізнесмен Данило Волинець.

Поділитися цією статтею