Усі резерви — на медицину. У Рівному створено резервний фонд у 32 мільйони, з якого кошти підуть на протидію COVID-19

499 0

Ми у соцмережах:

Усі резерви — на медицину. У Рівному створено резервний фонд у 32 мільйони, з якого кошти підуть на протидію COVID-19

Не починати будівництво нових великих об’єктів, а завершувати розпочаті, — так вирішила міськрада Рівного, приступаючи до розподілу 320 мільйонів гривень, призначених на капітальні видатки. Усе через те, що потрібно було вивільнити кошти на боротьбу з коронавірусом.

Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного:  — Нам довелося терміново шукати в бюджеті близько 40 мільйонів гривень для управління охорони здоров’я на непередбачені випадки. Це крім того, що виділили 10 мільйонів на забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників наших лікарень і центрів ПМСД та 8 мільйонів гривень — на придбання 10 апаратів штучної вентиляції легень. Додатково депутати виділили мільйон гривень на санітарну обробку місць загального користування.

На сесії, зі слів Сергія Васильчука, вирішено чимало питань щодо забезпечення життєдіяльності Рівного.

— Нам важливо, і я на цьому особливо наполягаю, щоб розвивалася економіка Рівного, — говорить заступник міського голови. — Безумовно, з дотриманням усіх карантинних умов. Бо якщо зупиниться виробництво, може статися так, що всі наші плани залишаться на папері. Натомість міський бюджет може перетворитися на касу для виплати зарплати бюджетникам і оплати комунальних послуг. Цього не хотілося б, бо місто (думаю, усі це помітили) протягом останніх п’яти років все ж таки розвивалося. Це особливо помітно сьогодні, коли в період карантину придбані нові тролейбуси (ми вже маємо 16 таких) дозволяють забезпечити доставку до роботи працівників критичної інфраструктури.

Коментуючи оприлюднену на сесії заяву фракції «Європейська солідарність» з приводу ситуації, що склалася на ринку продуктів, Сергій Васильчук зауважив:

— Виступаючи біля мікрофона, я зауважив, що у нас спершу перед війною знищили військкомати, пізніше, щоб начебто зменшити кількість перевірок, ліквідували санепідемстанції. Потім у пожежному порядку почали відтворювати військкомати. Нині відновлюємо санепідемстанції. Свого часу в місцевих органів самоврядування забрали можливість контролювати ціни на товари першої необхідності. Чим закінчилося? Нинішнім неконтрольованим поголовним подорожчанням. Отож я за те, щоб місцевій владі повернули повноваження, які дозволяли б їй реагувати на підвищення цін на харчові продукти, лікарські засоби та товари першої необхідності.

Олена ІВАНЮК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також