В Анастасії Турчин — перший дорослий трофей

1491 0

Рівненська 18-річна дзюдоїстка Анастасія Турчин здобула першу в кар'єрі серйозну нагороду у змаганні дорослих. Рівнянка стала третьою на Континентальному кубку, що пройшов у Болгарії.

Рівненська 18-річна дзюдоїстка Анастасія Турчин здобула першу в кар'єрі серйозну нагороду у змаганні дорослих. Рівнянка стала третьою на Континентальному кубку, що пройшов у Болгарії. Вже у стартовій сутичці у категорії до 78 кг Настя програла японці. Але у втішному турнірі здолала словенку та іншу японку. Нагадаємо, Анастасія Турчин є вихованкою Палацу дітей та молоді, а також клубу "Олімпійські надії". На юнацькому рівні в її активі "золото" на чемпіонаті Європи та "бронза" на світовій першості.