В «Колізеї» пізніх вечер не буде

1028 0

Ми у соцмережах:

В «Колізеї» пізніх вечер не буде

Вже вдруге Рівненський виконком розглядає клопотання нічного клубу «Колізей», що на вулиці Княгиницького, 5-А, продовжити режим роботи кухні з шостої години вечора до четвертої ранку. І цю пропозицію відхилили. Більше того — відтепер подібні нічні заклади, ресторани, магазини і навіть АЗС зобов’язані погоджувати з міською владою режим роботи в нічний час, чого раніше не було.

Начальник міського управління торгівлі Ігор Остапенко:

— 18 жовтня надійшло звернення від мешканців, які живуть поряд із закладом, зі скаргами на роботу в нічний час, шум, порушення громадського порядку. Була створена спеціальна комісія, яка розглянула цю скаргу. Був наданий час для усунення порушень. Представники закладу на виконком не з’явилися.

Начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук:

— Після всіх інших нічних клубів, які вже є у нашому місті, поліцейським додалася ще одна «забавка». Там вчиняють і адміністративні, і кримінальні злочини. Тож я не думаю, що їм треба давати дозволи. Хоча, я думаю, вони на наше рішення і уваги не звернуть. Так само як і деякі інші заклади — закриваються на ключ і… працюють. Проте свою позицію виконком все ж має показати.

Мирослав Черній, член міськвиконкому:

— Для мене висновок поліції, який був наданий членам виконкому, є як мінімум дивним. По-перше, усі дискотеки працюють вночі. По-друге, цей нічний клуб відкрився тільки місяць тому. Якщо поліція вважає, що пивзавод — це криміногенний район, то до всіх потрібно було застосовувати єдиний підхід. По-третє, краще, щоб відвідувачі відпочивали всередині клубу під наглядом охорони, а не десь на вулиці.

Міський голова Рівного Олександр Третяк:

— «Колізей» розпочав свою роботу в режимі до четвертої ранку. Він в нас про це не запитував. Але ми прийняли положення, згідно з яким режим роботи в нічну пору доби тепер приймає виконком: це і магазини, і заправки, і нічні клуби. Відповідно, прийнявши положення про зміну роботи суб'єктів господарювання у нічний час, ми зможемо корегувати їхню роботу.

Наступне: якщо є така скарга (від рівнян. — Ред.), то створюється комісія, виїжджає на місце, складає акт, подає звернення на виконком, і тоді виконком приймає рішення про обмеження роботи. Тут важлива співпраця із правоохоронними органами, ми звертаємося до поліції: «Працюйте!». Чому одного мешканця міста з тролейбуса без маски можна вигнати, а цілий клуб, розсадник вірусів, ніхто не може вигнати? Повірте, якщо правоохоронці захочуть кудись втрапити — вони втраплять.

Світлана Сирота, ТОП-менеджер нічного клубу «Колізей»:

— Потрібно розуміти, що у нас діє ресторан з ексклюзивним меню, яке розробив один з найкрутіших бренд-шеф-кухарів України і навіть Європи. Іншими словами, кухня — це окремий вид діяльності нашого нічного клубу. Адже ресторан починає працювати з 19-ї, а дискотека — лише з 23-ї години.

Зауважу, що юристи, які нас консультують, надали обґрунтування, чому дозвіл виконкому нам непотрібний. Адже відповідно до змін в законодавстві, органи місцевого самоврядування уже не мають компетенції встановлювати режим роботи. Заклади самостійно визначають режим роботи відповідно до свого внутрішнього розпорядку.

Додамо, що появу нового нічного клубу «Колізей» на вулиці Княгиницького пов’язують з підприємцями Оленою та Сергієм Понурками. Вони раніше були власниками нічного клубу «Стадіо Паб».

Довідка РВ

З часу відкриття нічного клубу «Колізей», 11 вересня, по 6 листопада до патрульної поліції Рівного надійшло 9 викликів від жителів Рівного зі скаргами на роботу закладу, а саме порушення тиші, порушення карантину, також на конфлікти у закладі і завдання тілесних ушкоджень.

Богдан СЛОНЕЦЬ,
Дарина ГУЗЕНКОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також