Підтримати підприємців-виробників Рівненщини в оригінальний спосіб вирішили небайдужі рівняни. Перед Великоднем керівник «Голос. Рівненська область» Роман Денисюк поширив відеоролик із закликом взяти участь в челенджі, в якому кожен на своїй сторінці у Фейсбук робитиме пост з рекламою місцевого виробника. Фейсбук-користувачам ідея сподобалася, перелік місцевих підприємств, які є в області, зростає в геометричній прогресії.
Автори ідеї #РІВНяйсянавласнЕ розповідають, що це некомерційний проект, який повинен допомогти місцевим підприємцям вижити в умовах карантину.
– Суть челенджу полягає в рекламі наших місцевих виробників. Я сам підприємець, а тому знаю з власного досвіду, що зараз переживає бізнес і як важливо відчути реальну підтримку, отримати допомогу. В мене виникла ідея челенджу. Адже в такий спосіб можна швидко та вірусно поширювати інформацію, достукатися до більшої кількості людей. Челендж поширюється, люди інформують нас про такі виробництва області, про які ми й не знали. Думаю, для багатьох буде відкриттям, яка багата наша область на цікаві та унікальні підприємства, – розповідає один із авторів проєкту Роман Денисюк.
Співавтор проекту – народна депутатка «Голосу» Соломія Бобровська розмістила перелік торгових марок, які є в Рівненській області, та закликала рівнян спільно доповнювати його.
– РІВНяйся на власнЕ – це можливість для кожного виробника Рівненщини нагадати про себе. Яка наша ціль? Свій до свого по своє! У цей непростий карантинний час всі підприємці зазнають шалених втрат. А успішна та налагоджена робота місцевого бізнесу – гарантія наповнення нашого бюджету, як наслідок – благоустрою регіону. Тому якщо СВІЙ піде до СВОГО виробника купувати СВОЄ, це допоможе нашій області втриматися на плаву, давати робочі місця, розвивати місцеву економіку, – пояснює Соломія Бобровська.
Переглянути правила челенджу та самостійно взяти участь можна за цим посиланням.:
Автори проекту закликають органи місцевої влади створювати подібні програми та ініціативи. А поки цього не відбувається, мешканці міста та області самотужки допомагатимуть місцевим виробникам.