В області — новий чемпіон

2129 0

До останніх хвилин точилася боротьба за медалі у чемпіонаті області з футболу. Уявіть собі цю інтригу — лише на останній хвилині матчу «Маяк» — «Водник» сарненці забили єдиний гол, завдяки якому вони стали не тільки переможцями в окремо взятій грі, але й у чемпіонаті загалом.

Щодо претендентів на «срібло», то «ОДЕК» в останньому турі не грав, йому зарахували технічну перемогу над знятим «Княгинином». Заключним для оржівців став перенесений матч з «Волинь-Цементом», який вони завершили результативною перемогою — 6:3. І тому «ОДЕКу» нічого не залишалося, як чекати осічки від «Ізотопа», проте її не сталося, кузнецовці скромно обіграли радивилівський «Сокіл» — 1:0 і вибороли срібні нагороди. Ще в двох матчах були зафіксовані такі результати: «Волинь-Цемент» — «ЕПМ» — 3:1, «Лісовод» — «Хімік» — 3:4. Трійка кращих бомбардирів чемпіонату виглядає так: Олександр Колос («Ізотоп») — 17 голів, Олександр Довгалець-молодший («Волинь-Цемент») — 16, Олександр Бондаренко («ОДЕК») — 16. Вартий уваги той факт, що граючий президент команди «Волинь-Цемент» Олександр Довгалець-старший, незважаючи на неюний вже вік, вкотре увійшов до числа кращих голеадорів — 11 голів і п’яте місце.