![фото - Микола Бендюк](/img/650/v-ostrozi-pokazali-ikonu-shcho-mala-zhoriti-u-chas_20240514_3955.jpg)
Образ Божої Матері вивіз з міста випускник академії.
Розповів про це на своїй сторінці у фейсбуці краєзнавець Микола Бендюк:
- Цю ікону, яка мала згоріти в Часовому Яру, передав до Арт-кластеру випускник Острозької академії Андрій Кошельник. Він зараз воює і вирішив врятувати ікону. Бо місто вже розбомблене росіянами, а образ Богородиці, як символ спасіння, зайняв місце на виставці "З полум'я зродились".