В яких школах Рівного діти зазнають цькування

2889 0

Ми у соцмережах:

В яких школах Рівного діти зазнають цькування

В міському управлінні освіти та в поліції фіксують звернення батьків та педагогів з приводу булінгу. Також фіксують такі випадки безпосередньо в освітніх закладах. Тож загалом з початку року їх нарахували 45.

 За словами головного спеціаліста організаційно-інспекторського відділу Людмили Грекул, сьогодні розділяють 4 види булінгу: вербальний, кібербулінг, соціальний та фізичний.

-          На жаль, часто основу для вербального булінгу дає вчитель, - сказала вона. – Він може принизити дитину, коли вона запізнилася на урок, невчасно виконала домашнє завдання. Дане явище, неконтрольоване, поширюється серед дітей, а педагог вже не в силі цього змінити. В цьому році зафіксовані такі випадки, результатом яких став перехід з однієї школи в іншу. Кібербулінг був дуже поширений на Рівненщині у 2016 та 2017 році. Соціальний булінг у Рівному спостерігається у взаємовідносинах батьківського комітету та дитини і її батьків, які не  спроможні оплатити благодійні внески. З приводу фізичного булінгу в управління освіти не зверталися. Зате були випадки, коли на батьків дитини та саму дитину, яка має ознаки агресії, спричиняється тиск з вимогою перевести дитину в іншу школу. Так, для керівників закладів це легший вихід. Важливо, що тут потрібно залучити професіоналів, які зможуть допомогти дитині знизити агресію.

Загалом з початку 2018 року у Рівному спеціалісти управління освіти зафіксували 25 звернень щодо вербального цькування, 3 щодо фізичного насилля та 17 – кібербулінгу. Також були названі школи, учні яких постраждали від булінгу: школи № 1, 2, 11, 13, 18, 19, 23, 27, колегіум, Рівненський економіко-правовий ліцей.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також