Важкий старт «Вереса»

1717 0

Улюблена команда депутатів Рівнеради «Верес» не надто вдало розпочала новий сезон у другій лізі. Спочатку наші футболісти програли на виїзді «Динамо-3» та «Оболоні-2» з загальним рахунком — 1:9. Потім завдяки пенальті на останніх хвилинах вимучили перемогу над «Нафтовиком». І ось знову невдача. У Броварах «Верес» програв «Нафкому» — 0:2, пропустивши голи на 41 та 44 хвилинах.

Улюблена команда депутатів Рівнеради «Верес» не надто вдало розпочала новий сезон у другій лізі. Спочатку наші футболісти програли на виїзді «Динамо-3» та «Оболоні-2» з загальним рахунком — 1:9. Потім завдяки пенальті на останніх хвилинах вимучили перемогу над «Нафтовиком». І ось знову невдача. У Броварах «Верес» програв «Нафкому» — 0:2, пропустивши голи на 41 та 44 хвилинах. Після чотирьох турів рівняни у групі А другої ліги посідають передостаннє місце, забили вони лише 2 голи, пропустивши 11. Тобто новий сезон розпочався для «Вереса» за сценарієм минулорічного, судячи з усього, наша команда знову боротиметься за місця «на дні». На День Незалежності «Верес» гратиме у Рівному, її суперником буде «Арсенал» з Білої Церкви.