Вчителька з Корецького району приїхала просити депутатів облради дотримуватися законів

3061 1
Ольга Мальченко

Ольга Мальченко, вчителька Великомежиріцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату сьогодні приїхала на засідання гуманітарної комісії облради – просити, щоб депутати виконали вимоги закону про освіту.

Пані Мальченко представляла трудовий колектив цього закладу, який належить до комунальної власності облради.

Восени проходив відкритий конкурс на посаду директора школи і переміг у ньому Павло Соломчук, який і до того керував закладом.

Всупереч вимогам законодавства, депутати облради на грудневому засіданні не погодили підписання контракту з переможцем конкурсу.

Ольга Мальченко зазначила, що позиція облради для колективу – незрозуміла. На сесії розглядали контракти і з іншими директорами шкіл, проте не проголосували лише за контракт з п.Соломчуком.

Гуманітарна комісія вирішила рекомендувати голові облради повторно винести це кадрове питання на розгляд сесії облради.

Алла Черній, голова гуманітарної комісії

Зазначимо, що проблеми виникли не лише у п.Соломчука. На сесії 14 грудня депутати з першого разу не погодили контракт з директоркою костопільської школи-інтернату Марією Шамою, проте після бурхливого виступу колективу «за» серед депутатів вистачило.

Окрім того, нагадаємо, що облрада, попри рішення конкурсної комісії, не проголосувала за підписання контракту з Олександром Булигою, який виграв конкурс на посаду директора обласного краєзнавчого музею. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Галина 03:13, 06.02.2019

    Я в неділю пішла в краєзнавчий музей. Вийшла з нього вкрай не задоволена обслуговуванням. Склалась думка,що це не музей з краєзнавчими спеціалістами, а торгівці з базару, в яких ціль - заробити гроші . Тільки заходиш на подвір*я музею, зразу кидається в очі принизлива об*ява Вхід на дитячий майданчик 2грн. Сторож, не виходячи з будки, показує пальцем вхід в музей. Самі квитки мають ціну 15 гтн. Після екскурсії по музею тільки два спеціалісти краєзнавці підійшли і запропонували свої послуги спеціалістів. Всі останні назвались охоронцями і відмовились давати історичні та наукові правки про той чи інший експонат. Замість цікавіх екскурсоводів в куточку на стільцях сидять бабусі. Внизу, біля каси, стояла охоронець, яка запропонувала відвідати зал ляльок - мотанок, за окрему плату - 5грн. Якщо би я зацікавилась історією того чи іншого експонату, я можу взяти екскурсовода за 50 грн.Складається таке враження, що наші працівники менеджменту культури ніколи не виїжджали далі,як з *совка*,та їній світогляд бачиться так,як послуги в нашому музеї. Наш музей цікавий, має багато старинних та цікавих експонатів,склав би конкуренцію багатьом музеям,та тільки потрібно попрацювати менеджерам з культури і освіти над візитною картою самого музею.

Залиште вiдповiдь

Читайте також