Велосипедисти просяться на Пагорб Слави

1081 0

Ми у соцмережах:

Велосипедисти просяться на Пагорб Слави

У Рівному планують облаштувати спеціальне місце, де можна буде безпечно і швидко їздити на велосипеді будь-кому. Але передусім за ідею облаштування професійної траси виступають спортсмени-велосипедисти, яким ніде тренуватися. Вони кажуть, що ідеально для цієї затії підходить Пагорб Слави, де горбиста місцевість та стрімкі спуски.

Ігор Ковалець, голова Федерації велоспорту Рівненщини:

Пагорб Слави добре для цього підходить через особливий ландшафт. Частина доріжок там уже є, їх потрібно лише доповнити і відремонтувати. Майбутню велотрасу протяжністю 10 кілометрів можна облаштувати біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Там є службовий виїзд автомобілів, початок якого знаходиться неподалік обласної лікарні. Його деколи перегороджують шлагбаумом. Тобто коли Федерація велоспорту проводитиме всеукраїнські змагання, трасу можна буде перекривати. Біля траси повсюди буде зроблено зони відпочинку та облаштовано місце, де можна буде взяти напрокат велосипед. Тобто першочергова мета — це облаштування загальної зони відпочинку, яка не заважатиме існуючому Меморіалу Слави. Друга мета — це спортивна, а третя — облагородження парку, адже він дещо занедбаний. Якщо усе це вдасться реалізувати, то вийде така собі велосипедна мекка, бо ніде в області немає подібного.

Яка сума потрібна на реалізацію цього проекту — ще ніхто не рахував. Відомо лише, що гроші проситимуть в міської влади та Федерації велосипедного спорту України.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також