![«Верес» бачить Івана Надєїна президентом ПФЛ](/img/650/veres-bachit-ivana-nadeina-prezidentom-pfl20200913_3645.jpeg)
Народний клуб «Верес» офіційно висунув Івана Надєїна в президенти Професіональної Футбольної Ліги. Відповідний лист було направлено на адресу ПФЛ.
— Моєю принциповою позицією є дотримання спортивного принципу та норм регламенту ПФЛ. Сьогодні футбольний простір України певні сили намагаються заполітизувати та завести процес за рамки, передбачених статутом процедур. Це не припустимо! Футбол повинен мати в своїй основі лише спортивний принцип та інтереси футбольної спільноти, — заявив президент ПАТ «Рівненський народний клуб «Верес» Іван Надєїн.
Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне).