Рівненський «Верес» потерпів першої поразки у матчі зі «Львовом»

772 0

Рівненський «Верес» потерпів першої поразки у матчі зі  «Львовом»

У другому матчі зимових зборів у Туреччині «червоно-чорні» програли команді «Львів» із рахунком 3:1.

Верес, ведучи у рахунку, поступився клубу Української Прем’єр-ліги.

Рівненська команда відзначилася дуже швидким голом. Гравець “Львова” порушив правила у власному штрафному майданчику, принісши пенальті у свої ворота.

Михайло Сергійчук переграв воротаря на 8 хвилині та змінив рахунок на табло.

Уже на 16 хвилині «Верес» втратив одного гравця, друге попередження отримав півзахисник Сергій Панасенко, залишивши свою команду в меншості.

На 22 хвилині рівенська команда мала можливість відзначитися удруге - пенальті заробив Сергійчук, проте Гегедош не зумів переграти воротаря з 11-метрової позначки.

Ближче до кінця першого тайму команда зі Львову взяла ініціативу в свої руки та уже на 44 хвилині під час першого розіграшу кутового зрівняли рахунок, перегравши Богдана Когута.

Після перерви “Львів” зумів забити ще два голи, зловивши рівнян на швидких контратаках. Верес до кінця матчу також мав моменти, проте не зміг більше переграти воротаря суперника.

Уже 5 лютого “Верес” проведе свій третій матч на зимових зборах.

Суперником команди Юрія Вірта стане інший представник УПЛ- “Минай”