«Верес» — серед лідерів

1506 0

Продовжує приємно дивувати рівненський «Верес». У третьому турі на нашу команду очікувало непросте випробування — гра на Чернігівщині у селі Плиски проти міцного середняка групи А другої ліги клубу «Єдність». Завдяки удару Михайла Тивончука на 12-й хвилині рівняни перемогли — 1:0. Як і в попередній виїзній грі у Чернівцях, у наші ворота було призначене пенальті (щоправда, цього разу одне, а не два), втім, на 83-й хвилині нападник господарів вдарив вище воріт.

Продовжує приємно дивувати рівненський «Верес». У третьому турі на нашу команду очікувало непросте випробування — гра на Чернігівщині у селі Плиски проти міцного середняка групи А другої ліги клубу «Єдність». Завдяки удару Михайла Тивончука на 12-й хвилині рівняни перемогли — 1:0. Як і в попередній виїзній грі у Чернівцях, у наші ворота було призначене пенальті (щоправда, цього разу одне, а не два), втім, на 83-й хвилині нападник господарів вдарив вище воріт. — Матч для нас вийшов непростим, — сказав по завершенні гри головний тренер «Вереса» Микола Філін. — Нікого з гравців виділяти не стану, хочу, щоб хлопці повірили в себе і додавали в грі і в майбутньому. Багато хто в нас не вірив, думаю, після такого старту на нас подивляться іншими очима, хоча минуло лише три місяці. Сподіваюся, за підтримки влади та меценатів команда розвиватиметься і надалі. Таким чином, після трьох матчів (двох з них на виїзді) «Верес» має в активі дві перемоги і нічию, а відтак третє місце. Наступний матч рівняни проведуть 10 серпня у себе на полі проти свого турнірного сусіда білоцерківського «Арсеналу».