«Верес» — сьомий

1923 0

Заключну в цьому сезоні гру футболісти рівенського «Вереса» проводили у Тернополі проти «Ниви». Початок гри був за нашою командою, на 13-й та 40-й хвилинах Юрій Скороход та Володимир Никончук забили по голу, встановивши таким чином своєрідний рекорд — до цього у другому колі наша команда в гостях більше одного гола провести не могла. На жаль, у доданий до кожного з таймів час господарі все ж провели по голу, врятувавшись від поразки — 2:2.

Заключну в цьому сезоні гру футболісти рівенського «Вереса» проводили у Тернополі проти «Ниви». Початок гри був за нашою командою, на 13-й та 40-й хвилинах Юрій Скороход та Володимир Никончук забили по голу, встановивши таким чином своєрідний рекорд — до цього у другому колі наша команда в гостях більше одного гола провести не могла. На жаль, у доданий до кожного з таймів час господарі все ж провели по голу, врятувавшись від поразки — 2:2. У підсумку «Верес» завершує сезон на сьомому місці серед 15 команд, хоча у разі перемоги наша команда була б ще на сходинку вище. У другому колі під керівництвом Миколи Волкова «Верес» 6 разів переміг, 5 разів програв, і два поєдинки завершив унічию. Причому результат виступів рівнян вдома та в гостях має дзеркальне відображення: вдома — 5 перемог, 1 нічия та 1 поразка; на виїзді — 1 перемога, 1 нічия і 4 поразки. Як би там не було, не пройшовши ніяких підготовчих зборів, втративши львівських футболістів, після зимової перерви «Верес» очок набрав більше, ніж восени.